ادامه دادن شماره زندگی جواهر تصویر

ادامه دادن: شماره زندگی جواهر تصویر بازار سبک زندگی مد و لباس راهنمای خرید و نگهداری

گت بلاگز اخبار حوادث دادگاه زن را تبرئه کرد ، مرد شکاک همسر خود را به داشتن رابطه با خواستگار سابقش متهم کرد

چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و گفت همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد هنگامی که متوجه عنوان شدم همسرم با مرد غریبه مرا ربوده و سه روز در محلی نامعلوم نگه داشتن

مرد شکاک همسر خود را به داشتن رابطه با خواستگار سابقش متهم کرد/دادگاه زن را تبرئه کرد

عبارات مهم : طراحی

چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و گفت همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد هنگامی که متوجه عنوان شدم همسرم با مرد غریبه مرا ربوده و سه روز در محلی نامعلوم نگه داشتند و بعد از شکنجه رهایم کردند.

به گزارش ایران؛با طرح شکایت این تازه داماد، همسرش و مرد غریبه به اتهام آدم ربایی در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حشمت الله توکلی وبا حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند.

زن جوان در اظهاراتش منکر هرگونه رابطه با مرد غریبه شد و گفت: این مرد خواستگار سابق من بود و شوهرم این عنوان را می دانست. هنگامی که ازدواج کردم شوهرم نسبت به این عنوان به من گمان بدی داشت ودر اثر همین سوء ظن بود که این داستان ساختگی را طراحی کرده است.مرد غریبه هم قسم خورد من با این زن هیچ رابطه ای نداشتم اصلاً راجع به شکایتی که از من مطرح شده است روحم هم خبر ندارد.

دادگاه زن را تبرئه کرد ، مرد شکاک همسر خود را به داشتن رابطه با خواستگار سابقش متهم کرد

قضات با بررسی محتوای پرونده واسناد موجود متوجه شدند شوهر این زن در اثر سوء ظنی که به همسرش داشته است این سناریوی ساختگی را طراحی کرده است تا از همسرش و مرد غریبه انتقام بگیرد. بنابراین هر دو متهم این پرونده از اتهام آدم ربایی تبرئه شدند و این حکم صبح دیروز با مهر تأیید قضات دیوانعالی روبه رو شد.

چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و گفت همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد هنگامی که متوجه عنوان شدم همسرم با مرد غریبه مرا ربوده و سه روز در محلی نامعلوم نگه داشتن

واژه های کلیدی: طراحی | پرونده | دادگاه | خواستگار | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz